RODO - polityka prywatności

Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty, które gromadzą dane osobowe muszą prowadzić politykę prywatności zgodnie z wymogami Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. Wymóg ten obejmuje każdą firmę, również naszą.

Informujemy Cię więc, że pozyskujemy dane osobowe tylko i wyłącznie za pośrednictwem zamówień składanych w naszej firmie.

Informacje przesłane do nas za pośrednictwem e-maila lub dostarczone przez Ciebie osobiście w naszej firmie, są przez nas przechowywane tylko i wyłącznie na potrzeby obsługi klienta przez nieokreślony czas, ale nie wykorzystujemy tych informacji w celach marketingowych.

Przysługuje Ci prawo żądania natychmiastowego usunięcia wszystkich danych osobowych oraz projektów graficznych, które dla Ciebie realizowaliśmy/drukowaliśmy. Zrobimy to, jeśli prośbę/żądanie prześlesz drogą mailową z tego samego adresu e-mailowego, z którego składane było zamówienie, bądź osobiście u nas w firmie za okazaniem dowodu (np. dowodu osobistego), który wskaże, że jesteś właścicielem danych osobowych.

Agencja Reklamowa Nowa Toruń - www.nowa.torun.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Dowiedz się więcej.